Зимові субсидії вінничанам перерахують автоматично

Заяву і декларацію про доходи заново необхідно подати лише сім'ям, які орендують помешкання, мають зміни у складі сім'ї, хочуть отримати субсидію на тверде паливо

Depo.
11 жовтня 2017 16:25
ФОТО: depo.ua
Зимові субсидії вінничанам перерахують автоматично

У жовтні управління соціального захисту населення автоматично розрахують розмір допомоги на опалювальний сезон усім вінничанам, яким у травні цього року субсидію було перепризначено на новий період - 2017-2018 рр. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Жодних документів чи довідок субсидіантам повторно не потрібно подавати чи доносити. Заяву і декларацію про доходи заново необхідно подати лише сім'ям, які орендують помешкання, мають зміни у складі сім'ї (хтось прописався чи виписався за останній рік), хочуть отримати субсидію на тверде паливо.

У департаменті соціального захисту запевняють, що субсидію нададуть усім, хто потребує реальної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Розмір "зимової" субсидії буде відображено у платіжках за опалення, які надійдуть споживачам у листопаді 2017 року.

Нагадаємо, вінничани можуть отримати онлайн-консультації щодо субсидій.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця