ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Жоден з депутатів Вінницької міської та обласної рад не пішов в АТО – обласний комісар

На думку вінницького військового комісара Геннадія Долгашова, з майже двох сотень депутатів не знайшлось жодного, хто б не мав законних підстав уникнути служби у війську
Depo.
13 серпня 2015 20:59
ФОТО: depo.ua
Жоден з депутатів Вінницької міської та обласної рад не пішов в АТО – обласний комісар
Жоден з депутатів Вінницької міської та обласної рад не пішов в АТО – обласний комісар

Жоден із 50-ти депутатів Вінницької міської ради та із 132 депутатів обласної ради не відгукнувся на заклик боронити країну на Сході. Про це повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на "Укрінформ"

За словами Вінницького обласного військового комісара Геннадія Долгашова з понад 8 тисяч вінничан, яких призвано до армійських лав немає жодного депутата Вінницької обласної чи міської рад. 

"Наскільки я знаю, жоден депутат із міської та обласної рад не проходить службу за мобілізацією. Є у нас представники депкорпусу сільських, районних рад, чиновники із райдержадміністрацій, зокрема, голова Гайсинської РДА очолив 9-й окремий мотопіхотний батальйон. Проходять службу і директори шкіл з Вінницькій області, але у Вінниці таких немає", - повідомив Геннадій Долгашов.

Щодо ймовірних причин, які могли стати на заваді вінницьким депутатам піти до війська, на думку обласного комісара, є діти, вік або навчання у ВНЗ.

"Певно, у них є право не призиватись - троє або більше неповнолітніх дітей, зайняті доглядом за інвалідами, студенти вищих навчальних закладів, або їм виповнилось більше 60-ти років", - переконаний обласний комісар.

Нгадаємо, що з 19 червня розпочалась 6-та черга часткової мобілізації. Завдяки високому патріотизму населення, Вінницька область вже укомплектувала військові навчальні частини новобранцями. Окрім військовозобов'язаних, які перебувають на обліку, до війська пішло 120 добровольців. Серед них чотири жінки - одна з Тульчинського району, ще одна - з Шаргородського і двоє лікарів з міста Вінниці.

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.