ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Житомирські будівельники "кинули" калинівський арсенал на 90 тисяч

Компанії перерахували 91 890 грн за фактично невиконані роботи на 48-му арсеналі ЗСУ

Depo.
13 березня 2018 14:28
ФОТО: depo.ua

У військовій прокуратурі Вінницького гарнізону Центрального регіону України розпочали кримінальне провадження за фактом зловживання владою або службовим становищем. Йдеться про будівництво заглибленого пункту управління: виконавець робіт, за версією слідства, вказані роботи не виконав, але бюджетні кошти за це взяв. Про це інформує Depo.Вінниця із посиланням на ухвалу Вінницького міського суду Вінницької області.

Як відомо, на початку грудня 2017 року між військовою частиною А1119 та житомирською компанією "Аріадна-Полісся" укладено договір про виконання робіт за державні кошти. Йшлося про капітальне будівництво заглибленого командного пункту управління на території військової частини. Сума робіт складала 2 840 874 грн.

У грудні 2017 року військова частина та виконавець робіт підписали акти виконаних робіт про приймання виконаних будівельних робіт за грудень 2017 року. Відповідно до платіжних доручень із відмітками Державного казначейства України, військовою частиною А1119 за вказаними актами виконаних робіт ТОВ "Аріадна-Полісся" перераховано 1 744 806 грн.

"Поруч із цим встановлено, що ТОВ "Аріадна-Полісся" перераховано бюджетні кошти на суму 91 890 грн за фактично невиконані роботи: поліпшення фарбування стін, поліпшення фарбування стель, облицювання керамічною плиткою, встановлення опалення, встановлення стелі, ламп освітлення, тощо", – йдеться у судовій ухвалі.

У документі відзначається, що у ході проведеного огляду співробітниками військової прокуратури встановлено відсутність фактично виконаних робіт.

"На стінах та стелі вказаних кімнат відсутнє фарбування, в тому числі олійне, у кількох кімнатах відсутня стеля, засоби обігріву (електричні конвектори) не монатажовані та перебувають на підлозі, у всіх без виключення кімнатах розміщено лише 4 освітлювальні прилади із 200 одиниць, що вказані у акті виконаних робіт, площа облицювання керамічною плиткою займає лише 23 квадратних метри зі 100", – написано в ухвалі Вінницького міського суду.

Разом із тим, у судовому рішенні йдеться, що у період з травня 2017 року по 15 грудня 2017 року військова частина А1119 власними силами здійснила будівництво вказаного заглибленого командного пункту.

У суді військовий прокурор просив надати дозвіл на проведення ревізії у військовій частині для перевірки окремих питань її фінансово-господарської діяльності. Втім, суд у цьому клопотанні прокуратури відмовив.

Нагадаємо, що заглиблений пункт управління на калинівському арсеналі мають остаточно завершити будувати восени 2018 року.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook