Жителі Вінниччини не поспішають віддавати субсидійні гроші за газ


Заборгованість населення Вінниччини за спожитий газ на середину квітня сягнула 730 млн грн

Майже 25 тисяч жителів Вінниччини отримали "на руки" монетизовану субсидію, однак не сплатили за газ своєчасно. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу ТОВ "Вінницягаз Збут".

При наявності заборгованості в розмірі 340 грн. і більше споживачі ризикують втратити державну допомогу. Крім того, боржникам може бути припинене постачання блакитного палива.

"ТОВ "Вінницягаз Збут" останніх два місяці широко інформувало споживачів газу, які отримують субсидію, про необхідність своєчасної оплати за спожиті кубометри. Наголошувало на загрозі втрати державної допомоги у випадку наявності боргу.Компанія з розумінням поставилася до затримок оплати за лютий у березні через перехідний етап до монетизації субсидії. Однак на середину квітня стан розрахунків побутових споживачів незадовільний», - каже директор підприємства Василь Сопільник.

Заборгованість населення Вінниччини за спожитий газ на середину квітня сягнула 730 млн грн.

"ТОВ "Вінницягаз Збут" закликає усіх споживачів розрахуватися за спожитий газ у найкоротші строки. В іншому випадку компанія буде змушена вдаватися до примусового стягнення боргу та припинення постачання газу", – йдеться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, у Вінниці один споживач заборгував 285 тисяч гривень за гарячу воду та тепло.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця