Жителі Козятинського району виготовили для бійців понад тисячу маскувальних сіток

Громадська організація “Суспільні ініціативи Козятинщини” презентувала свій черговий проект “Вітчизна – це не хтось і десь…”

Жителі Козятинського району, що на Вінниччині, протягом п’яти років  передали вузону проведення операції Об’єднаних сил 1136 маскувальних сіток та 128 маскувальних костюмів. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької ОДА.

Це результат діяльності громадської організації “Суспільні ініціативи Козятинщини”, яка сьогодні, 23 травня, презентувала свій черговий проект “Вітчизна – це не хтось і десь…”. Проект став одним з переможців конкурсу, за результатами якого його організаторам надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Громадська органіазція виготовляє маскувальні засоби для Збройних сил України та Національної гвардії України і проводить національно-патріотичне виховання учнівської молоді Козятинського району.

До реалізації проекту планується залучити 32 загальноосвітні школи міста Козятина та Козятинського району, а також Міжрегіональне вище професійно-технічне училище залізничного транспорту.

Нагадаємо, вінничани відправили бійцям гуманітарний вантаж.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #ООС