ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Збірна України проводить у Вінниці фінальний збір перед Діа-Євро

У Румунію на чемпіонат Європи їде 10 найкращих українських футболістів, серед яких четверо вінничан
Depo.
17 липня 2015 09:35
ФОТО: depo.ua
Збірна України проводить у Вінниці фінальний збір перед Діа-Євро
Збірна України проводить у Вінниці фінальний збір перед Діа-Євро

У вінницькому клубі "Нокаут" почався останній тренувальний збір діабетичної команди України з міні-футболу перед виїздом до Румунії, повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua  

Вона готується до чемпіонату Європи серед хворих на цукровий діабет "Діа-Євро-2015". Змагання проходитимуть в містечку Клуж-Напока (Румунія) з 19 по 26 липня. Організатори нинішнього чемпіонату беруть на себе всі витрати команд, окрім приїзду. Поїздка на чемпіонат Європи відбудеться за сприяння Української діабетичної федерації, Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру і благодійного фонду "Здорова нація".

До складу діабетичної збірної країни увійшли десять найсильніших виконавців, яким стан здоров'я дозволяє брати участь у тривалому вояжі за кордон. Серед них - четверо вінничан. Інші "збірники" представляють Чернігів, Київ і Житомир. Найсильніших гравців до національної команди відбирали майже півроку, під час навчально-тренувальних зборів.

"Діа-Євро" було започатковано саме в Україні. Це сталося в 2012 році - в рік проведення звичайного чемпіонату Європи з футболу. Після того ці змагання проходили в Угорщині та Хорватії. В останньому турнірі, який мав відкритий характер, брали участь навіть збірні з інших континентів - Бразилії і США.

"В 2012 році на "Діа-Євро" ми були третіми серед шести команд, в 2013 році посіли дев'яте місце. А минулого року увійшли до п'ятірки найкращих серед 16 команд Європи", - нагадав капітан діабетичної збірної України з міні-футболу, багаторазовий призер міжнародних турнірів Сергій Чесноков (Чернігів).  

За словами одного з керівників нашої збірної, президента благодійного фонду "Здорова нація" Вадима Кудіярова, нинішній склад діабетичної команди України - найсильніший за всі роки.  

"Розширилася географія "збірників", підвищився її професійний рівень. Сподіваємося, що українці на чемпіонаті Європи увійдуть до трійки призерів. Мріємо замахнутися й на золоті нагороди. Адже команда, яка виграє Діа-Євро, прийматиме ці змагання наступного разу. Якщо нам це вдасться, подаватимемо заявку на проведення чемпіонату у Вінниці! Для цього в нас є достатня матеріальна база і сприяння з боку місцевої влади. Збірну також підтримує Українська діабетична федерація", - сказав Вадим Кудіяров.

Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 1Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 2Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 3Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 4Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 5Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 6Збірна України проводить у Вінниці останній збір перед Діа-Євро  - фото 7