Завтра у Вінниці День жалоби: Місто прощатиметься з пілотом, загиблим в авіакатастрофі на Рівненщині

На знак вшанування пам’яті захисника у День жалоби на всій території Вінниці будуть приспущені прапори України із траурною стрічкою

Вівторок, 11 червня, у Вінниці оголошено Днем жалоби у зв’язку із похованням вінничанина, учасника АТО, льотчика-штурмана старшого лейтенанта Владислава Попенка, який загинув в авіакатастрофі на Рівненщині. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу Вінницької міської ради.

На знак вшанування пам’яті захисника у День жалоби на всій території Вінниці будуть приспущені прапори України із траурною стрічкою на будинках і спорудах місцевого самоврядування, будівлях комунальних підприємств, установ та організацій.

Виконком міської ради також рекомендує підприємствам усіх форм власності на території міста Вінниці долучитись до вшанування пам’яті померлого та вивісити на приміщеннях державні прапори з чорними стрічками.

Прощання із загиблим Владиславом Попенком  відбудеться 11 червня з 12:00 до 14:00 у Будинку офіцерів (пл. Перемоги, 1). Поховання відбудеться на Алеї Героїв Центрального кладовища (вул. А. Медвідь, 2).  

На час проведення прощальної церемонії та поховання на території міста буде обмежено проведення концертно-розважальних заходів. 

Нагадаємо, в авіакатастрофі на Рівненщині загинув пілот з Вінниці.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #смерть