UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Завдяки конкурсу проєктів у сільській школі встановили енергоощадні вікна та двері

Проєкт громади став одним із переможців обласного конкурсу і отримав фінансування з бюджету

Завдяки конкурсу проєктів у сільській шк…

Шпиківська селищна рада на початку 2019 року подала для участі у шістнадцятому обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад проєкт під назвою "Впровадження енергозберігаючих технологій в спортивній залі Торківської школи І-ІІ ступенів". Про це повідомляє Depo.Вінниця з осиланням на пресслужбу Вінницької обласної ради. 

За словами керівниці проєкту Алли Нич, батьки скаржилися, що діти після занять у спортивній залі починали хворіти.

"Старі вікна та двері спортивної зали у нашій школі вже прийшли у незадовільний стан. Це, звісно ж, призводить до пониження температури в школі, особливо взимку", - розповіла Алла Нич.

Після виготовлення проєктно-кошторисної документації була проведена експертиза й укладений договір на виконання робіт. Вартість проєкту – 130 тис. грн. З цієї суми 35% – кошти з фонду конкурсу, решта – бюджет громади та партнерів.

"При заміні віконних та дверних блоків відчутно підвищився температурний режим, відтак зменшилися витрати на опалення школи", – каже заступниця директора Торківської школи Оксана Дровозюк.

Нагадаємо, що у Тульчинському районі завдяки конкурсу проєктів дитсадок отримавоновлений ігровий майданчик. Також за кошти бюджету Вінницької області спортивно-ігровий майданчик встановлено у Медвежому Вушку. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"