Заступником головного вінницького поліцейського став комбат

До призначення в обласну Нацполіцію Руслан Мороз очолював батальйон патрульної служби поліції особливого призначення "Вінниця"
Depo.
16 березня 2016 11:21
ФОТО: depo.ua
Заступником головного вінницького поліцейського став комбат
Заступником головного вінницького поліцейського став комбат

В середу, 16 березня, т.в.о. начальника ГУНП у Вінницькій області Юрій Педос представив особовому складу вінницької поліції заступника начальника ГУНП підполковника поліції Руслана Мороза, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу обласної поліції.

До призначення Руслан Мороз очолював батальйон патрульної служби поліції особливого призначення "Вінниця". На посаді заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Руслан Мороз куруватиме питання забезпечення громадської безпеки та превентивної діяльності поліції в регіоні.

Довідка: Руслан Мороз народився 23 вересня 1973 року у м. Вінниці. На службі в органах внутрішніх справ – з 2014 року. У 1993 - 1999 роках працював в Управлінні державної служби охорони при УМВС на посадах водія, міліціонера взводу міліції, молодшого інспектора-кінолога, молодшого інспектора служби супроводження. З 1999 по 2011 рік – працював на різних посадах у державній податковій інспекції. У травні 2014 року Руслан Мороз був призначений командиром батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Вінниця", а у листопаді 2015 р. - командиром батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Вінниця" ГУНП у Вінницькій області.

З березня 2016 року Руслан Олександрович – заступник начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця