Заспокоювати мітингувальників під стінами вінницької поліції прийшов губернатор

Валерій Коровій закликав мітингувальників не допустити дестабілізації суспільної ситуації в регіоні.
Depo.
14 березня 2016 21:11
ФОТО: depo.ua
Заспокоювати мітингувальників під стінами вінницької поліції прийшов губернатор
Заспокоювати мітингувальників під стінами вінницької поліції прийшов губернатор

Поспілкуватися з активістами, які мітингують під стінами обласного управління нацполіції, прийшов очільник Вінницької області Валерій Коровій, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vindaily.info.

"Моя позиція однозначна: такі речі не можна прощати , тму що дуже добре бачив очі матерів і жінок, які ховали своїх дітей та чоловіків", - сказав він.

Коровій зауважив, що одним із завдань закону "Про Національну поліцію" була боротьба з місцевими "князьками", тому призначення регіональних керівників Нацполіції проводиться без узгодження з місцевою владою.

"Це якраз той приклад, коли задумувалось одне, а на виході ми маємо дещо інше втілення законодавчої ініціативи", - додав він.

Коровій звернувся до мітингарів із закликом не допустити дестабілізації суспільної ситуації в регіоні та діяти в рамках чинного законодавства.

Нагадаємо, сьогодні очільника головного управління нацполіції у Вінницькій області Антона Шевцова відсторонили від роботи на час його перевірки. Тимчасово виконуючим обов'язки головног поліцейського області став Юрій Педос. Він у свою чергу відсторонив від роботи заступника Шевцова Олександра Селіверстова.

Заспокоювати мітингувальників під стінами вінницької поліції прийшов губернатор  - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця