ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Представники Вишеградської четвірки розповіли про перспективи бізнесу в Україні

У Вінниці перебуває делегація країн Вишеградської четвірки
Depo.
12 квітня 2016 19:14
ФОТО: depo.ua

Сьогодні, 12 квітня, у Вінниці відбулась конференція "Вишеград для України: розвиток малого і середнього бізнесу", повідомляє Depo.Вінниця

Основний меседж, який делегати намагались донести до українців: вони готові допомагати Україні на шляху змін. За словами європейців, основою економіки нашої країни має стати малий та середній бізнес.

"Малий та середній бізнес допоможе створити нові робочі місця, стане двигуном розвитку міст та основою процвітання економіки. І найголовніше - малий та середній бізнес може допомогти врегулювати ту політичну нестабільність, яка сьогодні присутня в країні", - зауважив Державний секретар з політики безпеки і міжнародного співробітництва Міністерства зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Мікола Іштван. 

Він був просто вражений потужністю малого та середнього бізнесу в Україні.

Відповідаючи на запитання щодо неефективності реформ в Україні, угорський посадовець зауважив, що Україна зараз проходить той шлях, який країни Вишеградської четвірки пройшли 30 років тому.

"Ми також починали свої реформи з приватизації і децентралізації. Це були дуже болючі зміни, які зайняли 20 років. Ми реорганізували всю адміністративну систему, багато мали з цим проблем. Процес приєднання до європейської спільноти нелегкий і ніколи таким не буде. Ви повинні просто йти цим шляхм крок за кроком", - сказав делегат.  

Це - четвертий візит делегації країн Вишеградської четвірки до України. Сьогодні делегати мають відвідати спільне польсько-укра​​їнське підприємство "Барлінек Інвест". 

Країни Вишеградської четвірки - це союз чотирьох центральноєвропейських країн: Польщі, Чехії, Угорщини і Словаччини, який утворився 1991 року в Угорському місті Вишеград.

Нагадаємо, Вінницький обласний осередок Міжнародної громадської організації "Україна-Польща-Німеччина" отримав грант у розмірі 74 тис. євро від Вишеградського фонду на створення Академії спроможності громад.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця