ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Захворювання шкіри найбільше "косять" строковиків

На початку 90-х років солдати строкової служби хворіли шкірними болячками в два рази менше
Depo.
13 травня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua
Захворювання шкіри найбільше "косять" строковиків
Захворювання шкіри найбільше "косять" строковиків

Сьогодні, 13 травня, вперше за всю історію України на базі військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, що у Вінниці, відбувається Всеукраїнська конференція дерматологів. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

За словами головного дерматолога Міністерства оборони України, полковника Сергія Остапенка від захворювань шкіри найбільше страждають солдати строкової служби. 

"В першу чергу це пов'язано із неможливістю військовими строкової служби дотримуватися правил гігієни. В уставі служби до цих пір записано, що військовослужбовець строкової служби в бані миється раз в тиждень. Це явно не достатньо для того, щоб підтримувати шкіру в чистоті", - сказав фахівець.

В 90% випадків у солдат строкової служби з'являються гнійні захворювання шкіри. На другому місті - дерматити, екзема, а на третьому - дерматофітія і часотка.

"За останні 5 років чисотка має тенденцію до зниження, але наше завдання - так працювати з підрозділами медичного забезпечення, щоб завжди були препарати швидкої дії, які дозволяють протягом доби ліквідувати осередок інфекції", - зазначив Остапенко.