Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці

Вінничани вшанували бійців Правого сектору та ЗСУ
Depo.
23 грудня 2016 09:20
ФОТО: depo.ua
Загиблих на Світлоградській дузі пом
Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці

У Вінниці кілька десятків волонтерів, громадських активістів, військових та просто небайдужих містян зібралися на Майдані Небесної Сотні, щоб вшанувати пам"ять загиблих від куль сепаратистів на Світлоградській дузі, повідомляє корреспондент Depo.Вінниця.

 Вінничани розклали фотографії загиблих цьогорічної вінничан та полеглих в боях за Світлодарську дугу на постамент пам'ятника Шевченку. Біля них запалили лампадки та поставили квіти.

У центрі міста просто неба відбувся спільний молебень за загиблими військовими, після чого вінничани вшанували пам'ять тих, хто віддав життя за Україну, хвилиною мовчання.

"Я сподіваюся, що всі знають про події на Світлоградській дузі. Є загиблі серед Правого Сектору і серед бійців ЗСУ. Ми б хотіли, щоб їхні  родини відчули нашу підтримку, хоча б так. Їм у горі і смутку не  до Нового року. Це не акція, це знак підтримки. Ми запросили капелана і друзів зібратися і помолитися за память тих хто загинув. Віддаємо шану  вінничанам, які загинули з вересня місяця та  15 бійцям, які загинули на Світлоградській дузі. Для нас не важливо вінничани вони чи ні, для нас це побратими, Герої, це наші українські вояки і ми їх дуже любимо і будемо пам’ятати завжди", - розповіла волонтерка Тетяна Власюк.

Вінничани залишили слова скорботи на українському "прапорі пам’яті".  Синьо-жовтий стяг 7 на 3 метри створили вінницькі волонтери у 2015 році.

"Прапор пам’яті створили у дні вшанування Героїв Майдану. На такі траурні дні почали його виносити. Коли на ньому не стане місця, його можна буде дошивати і далі залишати на ньому слова скорботи та паямяті про загиблих. Плануємо відвезти його на передову: хлопці просили, щоб написати теж в пам’ять про своїх побратимів. Він уже бував на Донбасі, але не завжди була можливість писати на ньому", - розповіла волонтер Людмила  Бобровська.

Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 1Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 2Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 3Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 4Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 5Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 6Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 7Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 8Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 9Загиблих на Світлоградській дузі пом'янули у Вінниці - фото 10

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця