За півроку у вінницькі школи діти двічі приносили сльозогінний газ

Директори шкіл вчаться евакуйовувати учнів з навчальних закладів у разі виникнення надзвичайних ситуацій
Depo.
9 листопада 2016 12:38
ФОТО: depo.ua
За півроку у вінницькі школи діти двічі приносили сльозогінний газ
За півроку у вінницькі школи діти двічі приносили сльозогінний газ

У Вінницькому міському департаменті освіти директорів шкіл навчали евакуйовувати учнів з навчальних закладів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.  Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Gazeta.ua.

Директор департаменту Оксана Яценко пояснила: необхідність навчань пов’язана з тим, що за півроку у вінницькі школи учні двічі приносили сльозогінний газ.

"Школярам усіх шкіл роз'яснили, як поводити себе під час надзвичайної ситуації, Наскільки небезпечним є сльозогінний газ і що таке газові балончики. Поліція попередила старшокласників, що вони разом з батьками несуть адміністративну відповідальність. У 23-й школі адміністрація закладу спрацювала дуже злагоджено. Далося взнаки те, що проводилися навчальні евакуації. Раніше вчили учителів виводити дітей з приміщення і засікали час", – повідомила Яценко.

Керівник депаратменту освіти радить батькам учнів спокійно реагувати на подібні випадки.

"Навчальний заклад несе відповідальність за життя і здоров'я дітей. Тут працюють люди, які мають фахову освіту і знають, як діяти в надзвичайних ситуаціях" - додає Оксана Яценко.

Батьків одинадцятикласників, які нещодавно розпилили сльозогінний газ у школі № 23, покарали …попередженням, яке можуть замінити дуже "скромним" штрафом.

"На їхніх батьків склали адмінпротоколи за неналежне виконання батьківських обов'язків. Їх чекає попередження або змушені будуть заплатити штраф від 17 до 51 гривні" - каже Вадим Кобзар з прес-центру Нацполіції у Вінницькій області.

 

Читайте також: У вінницькій школі вчителька влаштувала "релігійний терор" 

Більше новин Вінниці та області чи