ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За містом почали будувати завод, який працевлаштує 1,5 тис. вінничан

Першим підприємством, яке побудують у Вінницькому індустріальному парку, буде завод з виробництва холодильного обладнання компанії UBC Group
Depo.
10 червня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua
За містом почали будувати завод, який працевлаштує 1,5 тис. вінничан
За містом почали будувати завод, який працевлаштує 1,5 тис. вінничан

Сьогодні, 10 червня, у Вінницькому індустріальному парку було закладено символічний "перший камінь" у фундамент заводу холодильного обладнання, який після запуску у 2020 році забезпечить робочими місцями 1,5 тисячі вінничан. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

За словами керівника проекту Ігоря Гуменного, сам об'єкт будуватиметься в Швеції, а в Україні збиратиметься, як "Лєго".

"Протягом року тут буде готове приміщення. Але побудувати приміщення - це найпростіша частина проекту. А найскладніше - це підготовка персоналу. Адже щоб один чоловік працював на станку з програмним управлінням, потрібно пропустити через одне робоче місце 5 чоловік" , - зазначив Гуменний.

За містом почали будувати завод, який працевлаштує 1,5 тис. вінничан - фото 1

За його словами, кадри для свого підприємства інвестори планують "кувати" у вінницьких вишах.

"Ми зараз будуємо першу чергу , яка розбита на три етапи . Після третього етапу перша черга передбачає 1,5 тисячі працюючих. На 99 % тут будуть працювати вінничани. Коли ми обирали майданчик один із факторів ми дивилися на можливість підготовки кадрів. У Вінниці є 5 університетів, думаю ми залучимо їх до підготовки нам інженерних кадрів", - каже бізнесмен.

В рамках стартової черги планується вихід на виробничу потужність 6 тис. одиниць холодильного обладнання. На той час на заводі працюватиме вже близько 500 робітників. Загалом за попередніми підрахунками обсяг інвестицій становитиме 15 мільйонів євро.

За містом почали будувати завод, який працевлаштує 1,5 тис. вінничан - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця