ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За крісло ректора педуніверситету змагатимуться шестеро претендентів

До четвірки кандидатів, які брали участь у квітневих перегонах, приєдналися двоє новачків
Depo.
20 серпня 2015 11:44
ФОТО: depo.ua
За крісло ректора педуніверситету змагатимуться шестеро претендентів
За крісло ректора педуніверситету змагатимуться шестеро претендентів

Шестеро кандидатів претендуватимуть на посаду ректора Вінницького державного педагогічного університету під час виборів керівника вишу, які відбудуться 28 вересня, повідомляє Depo.Вінниця із посиланням на i-vin.info.

Перший тур ректорських перегонів відбувся у квітні. Тоді на крісло очільника вишу претендували четверо кандидатів.

Перший - це Олександр Криворучко, кандидат історичних наук, доцент ВДПУ, який працював за часів ректорства Олександра Шестопалюка, якого зі скандалом було звільнено на початку 2015 року. Криворучко, якого називають людиною екс-керівника вишу, став лідером виборів, втім, не набравши кількості голосів, потрібної для призначення його ректором.

Другим за кількістю прихильників був доктор історичних наук, професор Юрій Легун, який з березня 2009 року очолює Державний архів Вінницької області. Під час ректорський перегонів Юрій Легун заявив про себе як про новатора і запевнив, що впроваджуватиме в університеті певні зміни.

Третій кандидат на посаду ректора - доктор географічних наук, професор Григорій Денисик, який з 2000 року він обіймає посаду завідувача кафедри географії природничо-географічного факультету ВДПУ. На виборах у квітні він фінішував третім.

Четвертим кандидатом, точніше кандидаткою, стала доктор філологічних наук, професор Ірина Руснак, яка була проректором університету за часів Шестопалюка, а після його звільнення протягом п`яти місяців виконувала ректорські обов'язки.

У червні в.о. ректора педуніверситету стала кандидат педагогічних наук, доцент Наталя Лазаренко, яка наразі обіймає посаду директор інституту педагогіки, психології і мистецтв вишу. Вона стала першим з двох кандидатів-новачків, які приєднаються до учасників перегонів у вересні.

І останній на сьогодні претендент на посаду ректора, ще один новачок кампанії - доктор педагогічних наук, професор Володимир Заболотний. На даний час він є завідувачем кафедри методики викладання фізики та інформатики ВДПУ. 

Більше про життя регіону читайте на Depo.Вінниця.