З чемпіонату світу з карате та кікбоксингу вінничани привезли понад 30 медалей

У загальнокомандному заліку Україна посіла перше місце

Понад 30 медалей різного гатунку привезли вінницькі спортсмени з чемпіонату світу з карате і кікбоксингу, пише Depo.Вінниця з посиланням на VinMedia.

На змаганнях, що проходили у польській Свидниці, спортсмени з Вінниччини привезли 17 золотих, 9 срібних та 5 бронзових нагород.

Зокрема, чемпіон світу, Володимир Гайдук отримав відзнаку за найшвидший нокаут турніру. Суддя зупинив поєдинок за участі вінничанина на 1:35 хвилині, хоча відлік почав ще на 1:22.

Чемпіоном світу вдесяте став 47-річний тренер вінницького клубу "Слава" В’ячеслав Отеранський. Золоті нагороди вибороли Леонід Драгомін (14-15 років, розділ "лоу-кік лайт" понад 65 кг, Могилів-Подільский), Артем Никитюк (16-17 років, "лоу-кік", до 54 кг, Вінниця). А вінничанин Олег Котов (16-17 років, до 67 кг) в розділах "К-1" і "лоу-кік" посів другі місця.

Участь у змаганнях брали спортсмени з більш ніж 30 країн світу. Збірна України посіла перше місце в загальнокомандному заліку. Всього українські спортсмени здобули в обох видах всіх вікових категорій 252 медалі. Друге місце посіла команда Шотландії - 22 медалі, на третьому місці - збірна Ірану (20).

Нагадаємо, у Вінниці змагалися регбісти-візочники.