ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З 1 квітня вінничани зможуть голосувати за найкращі проекти з благоустрою

Вінничанам доведеться обирати з 80 проектів, які відібрала для колосування експертна група
Depo.
30 березня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua

З п'ятниці, 1 квітня, на сайті міської ради розпочинається голосування на найкращі проекти з благоустро міста Вінниці, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу міської ради.

Протягом місяця вінничани подали 174 проекти, з яких до голосування дійшли 80. Відбирали проекти члени експертної групи, які слідкували за дотриманням чинного законодавства та можливістю їх реалізації.

В своїх проектах вінничани пропонують встановити іменні лавочки, сонячний годинник, фонтан "Квітучий рояль", ландшафтну композицію "Ейфелева вежа", дитячий автомайданчик, де діти вивчатимуть правила дорожнього руху, створити громадський велосипедний прокат. Значна кількість ініціатив стосується реконструкції та створення рекреаційних зон вздовж водойм біля Олієжиркомбінату, на П’ятничанах, Тяжилові, Хуторах.

Відібрані проекти розміщено на офіційному сайті міської ради в розділі "Бюджет громадських ініціатив" за лінком "Подані проекти". На реалізацію найкращих проектів передбачено 5 мільйонів гривень бюджетних коштів.

Голосування розпочнеться з 1 квітня і триватиме протягом десяти днів. Кожен учасник голосування має право підтримати один малий та один великий проект. Проголосувати вінничани зможуть на сайті міської ради або безпочередньо завітавши до міських прозорих офісів.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця