Юні вінничани вирізають паперових янголів для акції пам'яті (ФОТО)

До участі в заході долучилася й молодь із районів області

Учора, 12 лютого, у бібліотеці Вінницького Центру профтехоствіти № 1 студенти вирізали з паперу янголів для всеукраїнської акції в пам'ять про Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланнм на Вінниця.інфо.

За 10 хвилин 16-річна Світлана Віннікова, яка навчається на кухара-кондитера, вирізала понад 20 янголів. Пригадує, коли тривали події на майдані, їй ще не виповнилося 12 років.

"Пам'ятаю, що я тоді дуже переживала. Хоч була мала. Було страшно. Мама тоді також хотіла їхати на Майдан. Але я її відмовила. Тепер, коли згадую ці дні, хочу віддати шану тим, хто загинув", - прозповідає дівчина.

Акція відбудеться у понеділок, 18 лютого, об 11:00 на площі Небесної Сотні у Вінниці. До неї у Вінниці вже готуються студенти, школярі і навіть вихованці дитсадків.

"Цей захід – вшанування тих, хто віддав своє життя на Майдані. Ми його організовуємо у першу чергу для дітей. Для того, щоб навчити їх пам'ятати, шанувати та розуміти - за їхнє майбутнє люди боролися. Вмирали. Тому, ми у першу чергу на акцію запрошуємо дітей. Вже відомо, що їх у цей день буде близько двох сотень", - розповіла координатор заходу Тетяна Власюк.

До акції також приєдналися учасники з інших регіонів Вінницької області.

"У Тульчині дуже активно підхопили ідею. Там приєдналися музична та школа творчості. Також Хмільник. А ще писали із двох сіл інших віддалених районів. Там хочуть допомогти, але не мають змоги приїхати на час акції до Вінниці. Їм було запропоновано організувати подібну акцію вшанування у себе на місцях. Що ми закликаємо і всім населеним пунктам. У той самий день, у ту саму годину. Приєднатися можуть всі бажаючі. Це просто вирізати янголятка та розмістити його на своєму подвір'ї. Чим більше їх полетить на небо у цей день, тим буде краще. Ми цим покажемо нашим хлопцям, які загинули за нас, що ми про них пам'ятаємо. Вшановуємо", - зауважує Власюк.

Нагадаємо, торік у центрі Вінниці відкрили "Дерево свободи" .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця