Юні вінничани вибороли призові місця на чемпіонаті України із самбо

"Срібло" та "бронзу" з чемпіонату привезли Антон Пилявец та Діана Бенькова

Журналіст регіональної редакції Depo.Вінниця.
Юні вінничани вибороли призові місця на…

Юні вінницькі спортсмени - вихованці міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли призові місця на чемпіонаті України з боротьби самбо. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу міськради.

На Одещині змагалися майже пів тисячі спортсменів із різних регіонів України. У ваговій категорії 35 кг друге місце виборов Антон Пилявец, а Діана Бенькова у ваговій категорії 38 кг здобула третє місце. Їх тренує майстер спорту України з самбо, кандидат у майстри спорту зі спортивної акробатики і дзюдо Олег Бузовський. Каже, був впевнений у перемозі своїх вихованців.

"Антон займається самбо два з половиною роки, а от Діана уже близько п’яти років. Поки що, це були їхні наймасштабніші змагання. За кілька тижнів до чемпіонату ми тренувалися у посиленому режимі, проводили по два тренування щодня. Це досить юні спортсмени: Антону 12 років, а Діані - 13. Всі їхні великі перемоги ще попереду", - говорить тренер.

нагадаємо, чотири призових місця вибороли юні вінничани на міжнародному турнірі з греко-римської боротьби.