Як вінницькі сбушники здійснили рейд в мечеть

За результатами перевірки правоохоронці затримали студента-нелегала з Гани
Depo.
6 лютого 2016 16:41
ФОТО: depo.ua
Як вінницькі сбушники здійснили рейд в мечеть
Як вінницькі сбушники здійснили рейд в мечеть

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

Релігійний діяч та Муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ізмагілов написав на своїй сторінці у Фейсбуці, що у Вінниці після завершення п'ятничного джума-намазу вихід з мечеті взяли під контроль представники Служби Безпеки України, Міграційної служби та Прикордонної служби.

"У всіх мусульман, що виходили з мечеті перевіряли документи, що посвідчують особу. В тих, у кого при собі не було документів (в мечетях під час молитов ми не перевіряємо наявність паспортів у вірних), силовики порадили зв'язатись з кимось, хто б терміново приніс до мечеті їх документи", – пише Ізмагілов.

Керівник релігійної громади у Вінниці Муса Салім підтвердив факт перевірки. За його словами, спецслужби затримали одного юнака, який не мав при собі документів.

"Ми закінчили молитися, а коли хотіли виходити, то побачили, що вихід перекритий, нікого не випускали. Їх було близько десяти, ми попросили показати нам документи. Вони пред'явили посвідчення службові, але не показали документа, який би дозволив їм заходити у мечеть та проводити перевірки. Сказали, що це якийсь секретний документ, який не можна показувати. Однак все проходило тихо та без шуму. В результаті вони затримали одного юнака, якому приблизно 24-25 років, він не мав із собою відповідних документів", - розповів Муса Салім. 

Начальник Управління Державної міграційної служби у Вінницькій області Борис Наливайко повідомив, що юнак затриманий правоохоронцями в мечеті - колишній студент з Гани, який перебуває на території України нелегально.

"У нас є студенти, які відраховані з навчання або вже завершили навчання, але не виїжджають з Вінниччини. Сьогодні наші співробітники після молитви у мечеті виявили студента з Гани, який навчався у Вінниці та повідомили йому, що зобов'язаний покинути територію України", - сказав Наливайко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця