Як лелека Жоржина стала домашнім улюбленцем родини з Вінниччини

В Ладижині мешканці багатоповерхівки прихистили лелеченя
Depo.
9 березня 2016 12:18
ФОТО: depo.ua
Як лелека Жоржина стала домашнім улюбленцем родини з Вінниччини
Як лелека Жоржина стала домашнім улюбленцем родини з Вінниччини

На Вінниччині в м. Ладижин підвалі багатоповерхівки гуртожітковського типу, що по вулиці Наконечного, з осені живе лелека, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на vlasno.info.

За лелекою доглядає Марія Сташок. Восени минулого року онук Марії приніс додому ледь живе пташеня. Жінка разом з донькою виходила птаха і назвала його Жоржиком. Втім, згодом ім'я птаха довелось змінити на Жоржину, адже пташеня виявилось жіночої статі. Марія Сташок вчила лелеку їсти, а згодом довелось вчити і літати. 

"Донька вичитала , що з сорока днів їх потрібно вчити літати, то і це вчили. Ставили спочатку на височенький пеньок, висаджували на дерево, потім підкидали вгору. Думали, навчиться наша Жоржинка літати й полетить зі своїми у вирій. У кінці серпня – вона тоді вже добре літала - віднесла її до Бугу, де лелеки перед відльотом збираються разом, але я йду назад, а моя пташка за мною біжить. Як вона там нікого не знає, то як з ними залишиться? Довелося забрати з собою", – з посмішкою пригадує Марія Сташок.

Наразі птах живе в підвалі багатоповерхівки. Згодом Марія планує забрати лелеку з собою в село. Жнка не сподівається, що птах повернеться до зграї, тому готова прихистити пйого в себе вдома.

Як вінничани лелеку літати вчили - фото 1

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця