Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова

Українські журналісти відмовились визнати своїми колегами репортерів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина
Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова
Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова

Українські журналісти відмовилися визнати своїми колегами загиблих російських репортерів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина, у вбивстві яких визнали винною українську навідниця Надію Савченко. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на tvzvezda.ru.

Російські журналісти звернулися до присутніх біля будівлі суду українським репортерам з питанням: "Ви вважаєте Корнелюка і Волошина своїми колегами?". Відповіддь представників київських ЗМІ була така: "Канал" Росія "? Йдіть на…!". Після того як вони кілька разів публічно відмовилися визнати своїми колегами загиблих журналістів ВГТРК, журналіст російського федерального телеканалу поцікавився в одного з київських репортерів, про те, як тому працюється в Росії.

Російський журналіст нагадав українському колезі, що той вільно приїхав на територію РФ і виконує свою роботу, висвітлюючи судовий процес у справі Савченко. Разом з тим, представників російських ЗМІ не пускають в Україну і депортують з країни.

"Як Вам працюється в Росії?" - Кілька разів запитав російський журналіст. Представник українського ЗМІ відмовився відповісти на це питання, назвавши його "провокацією".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця