ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова

Українські журналісти відмовились визнати своїми колегами репортерів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина
Depo.
22 березня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua
Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова
Як українські журналісти після вироку Савченко послали підлеглих Кисельова

Українські журналісти відмовилися визнати своїми колегами загиблих російських репортерів ВГТРК Ігоря Корнелюка і Антона Волошина, у вбивстві яких визнали винною українську навідниця Надію Савченко. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на tvzvezda.ru.

Російські журналісти звернулися до присутніх біля будівлі суду українським репортерам з питанням: "Ви вважаєте Корнелюка і Волошина своїми колегами?". Відповіддь представників київських ЗМІ була така: "Канал" Росія "? Йдіть на…!". Після того як вони кілька разів публічно відмовилися визнати своїми колегами загиблих журналістів ВГТРК, журналіст російського федерального телеканалу поцікавився в одного з київських репортерів, про те, як тому працюється в Росії.

Російський журналіст нагадав українському колезі, що той вільно приїхав на територію РФ і виконує свою роботу, висвітлюючи судовий процес у справі Савченко. Разом з тим, представників російських ЗМІ не пускають в Україну і депортують з країни.

"Як Вам працюється в Росії?" - Кілька разів запитав російський журналіст. Представник українського ЗМІ відмовився відповісти на це питання, назвавши його "провокацією".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця