Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки

Оновлений тир коштував державному та обласному бюджетам майже 3 мільйони гривень
Depo.
14 липня 2016 14:14
ФОТО: depo.ua
Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки
Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки

Сьогодні, 14 липня, у Вінниці за участі міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова урочисто відкрили відремонтований стрілецький тир Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця

"Шановні земляки надіюся, що тут будуть займатися дівчата і хлопці, піднімати свою спортивну майстерність, аби наша рідна Вінниччина була спортивним краєм. У непрості часи, коли ведеться збройна агресія Росії проти України, розвиток стрілецького виду спорту та культової стрільби - це те завдання, яке повинно проводити і міністерство молоді і спорту, разом з іншими міністерствами", - зазначив міністр Ігор Жданов.

Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки - фото 1

Протягом 2011- 2012 років тир, який знаходиться на спортивній базі Вінницької обласної організації фізкультурно-спортивного товариства "Динамо", ремонтували за кошти державного бюджету. У 2014 - 2016 роках до завершення реконструкції фінансово долучилася і область. Загалом витрачено майже 3 мільйони гривень.

Щоправда нині динамівці чекають на зброю та на нове електронне обладнання, що дасть змогу проводити у Вінниці чемпіонат України з культової стрільби.

Наразі у тирі є два зали, перший на 25 метрів для стрільби з малокаліберних пістолетів. Другий - відкритий - на 50 метрів для гвинтівки та стріляти в ньому можна буде після того як зроблять дах.

Першими у відремонтованому тирі стріляли міністр молоді і спорту Ігор Жданов, голова облдержадміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Наразі у тирі кульовою стрільбою займається 20 спортсменів. 

Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки - фото 2

Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки - фото 3

Як у Вінниці міністр Жданов стріляв з малокаліберки - фото 4

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця