Як у вінницькому транспорті розпочинається "цифрова ера" (ФОТО)
У муніципальному транспорті Вінниці почала діяти система оплати з допомогою QR-коду
- Вінниця
-
23 січня 2019 09:37

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Вінбазар".
Щоб придбати квиток, потрібен смартфон або планшет з підключенням до мережі Інтернет. На пристрої має бути встановлений і підключений додаток Privat24 від Приват Банку. У людини повинен бути банківський рахунок, на якому є кошти для сплати за проїзд.
Щоб оплатити проїзд, потрібно підійти до наліпки з кодом, відкрити на мобільному пристрої додаток Privat24, обрати позначку "Транспорт", після чого – позначку "Оплата проїзду". Розпочинається сканування коду: потрібно тримати пристрій так, щоб код був у рамці, яка з'явиться на екрані (в іншому разі сканування не відбудеться).
Після сканування на екрані можна побачити суму за проїзд, далі необхідно натиснути "Придбати". Тоді з'являється квиток із серійним номером, видом транспорту, його номером, датою та часом видачі. Після чого треба натиснути "Закомпостувати". Банківської комісії за послугу немає, пасажир оплачує лише вартість проїзду. Квиток буд дійсним годину. В разі виходу з програми свій квиток можна знайти в розділі "Транспорт" в підпункті "Міський транспорт".
Серед кількох спроб розрахуватися в новий спосіб більшість була вдалими, однак в одному з трамваїв оплату здійснити все таки не вдалось - програма не змогла сканувати QR-код.
Більшість пасажирів нововведенням ще не користується, а розраховується за проїзд з кондуктором. А в переповненому автобусі у годину пік до наліпки з кодом взагалі важко було дістатися.
Нагадаємо, у громадському транспорті Вінниці з'являться наліпки з QR-кодом, які дозволяють пасажирам платити за проїзд, не використовуючи готівку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:27На Вінниччині сталася ДТП з автобусом: багато постраждалих
- 13:28ДТП з маршруткою на Вінниччині: Троє загиблих та 8 травмованих ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:27Вінничанин в цистерні з олією намагався потрапити за кордон (ФОТО) ФОТО
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:55Посадовці Сил логістики ЗСУ та керівники комерційних структур на Вінничині наживалися на закупівлях ФОТО
- 11:26На кордоні з Молдовою зупинили таксі, яке перевозило ухилянтів
- 10:33 СБУ затримала трьох агентів РФ, що готували серію терактів у Вінниці ФОТО
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 20:20Депутатка, адвокат та місцевий мешканець на Вінниччині підбурювали вдову загиблого воїна до надання хабаря за демобілізацію сина ФОТО
- 16:30Три побутові прилади, які полегшать життя з першого дня Актуально
- 23:30Через війну постраджали майже 1,5 тисячі пам’яток культурної спадщини та понад 2 200 об’єктів культурної інфраструктури
- 11:02У Вінниці заарештували заступницю начальника ТЦК та її спільника, які побили чоловіка
- 15:25Нічийний "Палац" вартістю в 63 млн грн на Вінниччині змусили взяти на баланс одну з громад
- 13:30Як отримати статус УБД: Ключові зміни
- 21:21Відтепер ВПО, українцям за кордоном та на ТОТ легше буде отримати пенсію
- 20:52"Інвалідність" за $20 тисяч чи "опікунство" за 10: У Вінниці судитимуть жінку, що допомагала ухилянтам ФОТО
- 20:33 Попри зменшення кількості нових випадків захворювань на ГРВІ, грип та COVID-19, в 10 областях перевищений епідпоріг
- 12:10Дисбактеріоз — міф чи реальна проблема Актуально