Як стронгмен Вірастюк заплітав коси вінницьким дівчатам

Василь Вірастюк, який приїхав у Вінницю на показ фільму "Іван Сила", не зміг пройти повз благодійну акцію по збору коштів на лікування маленького вінничанина
Як стронгмен Вірастюк заплітав коси вінницьким дівчатам
Як стронгмен Вірастюк заплітав коси вінницьким дівчатам

У Міжнародний день захисту дітей, 1 червня, на Європейській площі у Вінниці найсильніша людина світу Василь Вірастюк та чемпіон світу у вазі до 110 кг Сергій Конюшко долучились до благодійної акції по збору коштів на лікування Дениса Проценка від наслідків онкохвороби і гепатиту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Інформаційну Вінниччину.

Під час акції "Вплети жовто-блакитну стрічку у волосся" всім охочим волонтерки заплітали коси, вплітаючи туди патріотичну символіку. За зачіски жінки та дівчата кидали в скриньку кошти для Дениса Проценка. 

Паралельно з акцією в кінотеатрі "Родина" для дітей-сиріт тривала прем’єра фільму "Іван Сила". Спортсмени, які приїхали на показ фільму, не змогли пройти повз благодійну акцію і вирішили виступити в якості волонтерів. Кремезні чоловіки вперше в житті плели коси дівчатам. 

Як стронгмен Вірастюк заплітав коси вінницьким дівчатам - фото 1

Всього в рамках акції вдалося зібрати 4 тисячі 200 гривень Усі кошти перераховані на особистий рахунок батька хворого хлопчика.