Вінницькі "укропівці" взялися з'ясовувати, хто з них рейдер та непотріб

Конфлікт між "старим" складом Вінницької обласної організації партії "Укроп" та її "новими" керівниками набирає все більших масштабів
Depo.
1 жовтня 2016 15:00
ФОТО: depo.ua
Вінницькі "укропівці" взялися з
Вінницькі "укропівці" взялися з'ясовувати, хто з них рейдер та непотріб

Місцеві партійці мало не влаштували "розборки" на всеукраїнському з'їзді, який відбувся в четвер, 29 вересня. А все через те, що від області на партійну "тусовку" приїхало аж два "комплекти" делегатів. Справа в тому, що двоє головних вінницьких "укропівців" – Олександр Лев, що очолював парторганізацію, та керівник фракції "Укропу" в обласній раді Григорій Зозуля – ніяк не можуть вирішити, хто з них легітимний.

Команда партійців на чолі з депутатом Зозулею закидає Леву та його соратникам розкрадання партійного майна. У відповідь люди Лева називають екс-колег самозванцями та звинувачують їх у рейдерському захопленні партійної влади.

Нині Зозуля, який каже, що тепер саме він керує обласною парторганізацією, звинувачує, за його словами "екс-керівника" міської парторганізації Олександра Клетца і його колег у спробі зірвати всеукраїнський партійний з'їзд. 

"Попередній склад вінницької організації було розформовано у зв’язку з низкою проблем у їхній діяльності. Наприклад, доволі довго для людей був зачинений офіс "Укропу" у Вінниці. З керівництвом в районах взагалі ніхто не зустрічався понад рік. Люди скаржилися на поведінку Олександра Лева. Тому 29 серпня відбулося засідання президії політради, на якому його було усунуто з посади, а 13 вересня відбулася обласна конференція, на якій було обрано новий склад керівництва ради", - пояснив він.

Як

На фото: Григорій Зозуля

У свою чергу, Клетц стверджує, що він з товаришами не намагався зірвати з’їзд, а на конференцію заявився в якості делегата. "Ніяких офіційних документів від секретаріату партії про усунення на не було надано. У мене та моїх однопартійців є квитки членів партії. Ми неодноразово надсилали лист на секретаріат, і особито Батенку надсилали рішення нашої обласної конференції і список делегатів. Нам відповіді не надали, і я привіз на законний з’їзд законних делегатів. Те, що привіз товариш Зозуля - він зібрав весь непотріб і привіз туди. А нас, законних делегатів, туди не пустили", - каже Клетц, пов'язуючи недопуск з тим, що від них, можливо, очикували якихось різьких заяв на адресу Батенка.

Як

На фото: Олександр Клетц

В той же час, за інформацією заступника Зозулі з організаційних питань Олега Долінського, проти Олександра Лева та Олександра Клеца порушено кримінальну справу за фактом розкрадання партійного майна. За його словами, Лев та Клетц винесли з партійного офісу оргтехніку, документацію, печатку. 

Клетц каже, що з офісу дещо таки виносили, вле виключно куплене за власні кошти. "Після так званої зустрічі у Вінниці  із лідером партії Батенком, на яку нас не запросили, але ми туди все таки потрапили, нам заявили, що нас "викидають" із офісу. А там були матеріальні ціності: оргтехніка, меблі, частину яких купив Олександр Лев за власні кошти. Тому ми зразу закрили офіс, адже все це на нас числилося. До речі, акту передачі до сьогодні не складено - вони просто увірвалися і забрали офіс. Ми знали, що вони ходять кругами і дивляться, як увірватися. Тому вдень найняли вантажників і забрали власні речі.  Ми не крали, а забрали", - переконує "укропівець".

Як

На фото: Олександр Лев

За його словами, зараз відбувається "рейдерське захоплення партії". Хоча на думку його опонента Зозулі, у вінницького "Укропу" все добре: "Наш офіс відкритий, 6 депутатів плідно працюють у Вінницькій обласній раді, готують проекти рішень, так що "Укроп" на Вінниччині процвітає".

Слід зазначити, що внутрішньопартійні розборки "косять" все більше партій на Вінниччині. Взимку вірус підхопила "Свобода". Навесні почало лихоманити президентську "БПП Солідарність". Літо паралізувало "Укроп". Без виразних ознак "інфекції" з-поміж місцевих партій залишились "тимошенківці", "ляшківці" та "Самопоміч". А найміцніший імунітет виявився у "Опоблоку", який демонструє повну гармонію та взаєморозуміння всередині партструктури. Ймовірно повсюдні гоніння стали своєрідним щепленням "опоблоківців" від "внутряків", тож вони тримаються купкою. 

Читайте також: Коломойський посадив вінницький "Укроп" в лігві Партії регіонів

Більше новин Вінниці та області читай