ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Як вінницькі школярі наслідували Героїв УПА

Поблизу села Микулинці Літинського району, що на Вінниччині, пройшов перший дитячо-юнацький спортивно-патріотичний табір Героїв УПА

Depo.
19 червня 2017 11:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Реал".

Табір був організований в рамках обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки. Місце обрано не випадково. Під Микулинцями 10 червня 1944 року в бою з НКВД загинули бійці УПА-Південь на чолі з полковником Омеляном Грабцем (Батьком).

Учасниками зборів стали учні та вчителі фізкультури з Микулинець, Боркова, Селища, Кожухова і Літинських шкіл № 1 і 2. Вони вчилися виживати в лісі і екстремальних умовах, тренувалися в орієнтуванні на місцевості, бойовому гопаку, стрільбі з пневматичної гвинтівки, наданні першої медичної допомоги, займалися з саперами ДСНС, вивчали історію руху ОУН-УПА на Вінниччині, правила безпечної поведінки в надзвичайних ситуаціях, під час. Вечорами біля вечірньої ватри співали повстанські та козацькі пісні.

Останній день табору завершився урочистою ходою його учасників центром Микулинців під спів повстанських пісень до символічної могили бійців УПА-Південь.

Нагадаємо, на початку червня на Вінниччині відбувся фестиваль "Батозька битва".

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця