ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали

Сьогодні на сесію нардепи від Вінниччини одягли українські сорочки, які їм вишивали дружини, дарували бабусі та розробляли дизайнери
Depo.
21 травня 2015 10:54
ФОТО: depo.ua
Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали
Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали

Нардепи - вінничани розповіли коли і як до їх гардеробу потрапили вишиті сорочки, передає кореспондент Вінниця.depo.ua.

Вчорашній заклик Андрія Парубія до народних депутатів прийти у Верховну Раду у вишиванках спантеличив Григорія Заболотного. Він залишив усі шість своїх вишитих сорочок вдома - у Вінниці.

"Якби раніше сказали. А то ввечері з дружиною кинулись по магазинах, а вже все закрито. Навіть у переході дивились. Марно. У мене є п'ять чи шість вишиванок. Одну подарувала донька, одну у Трускавці купив. Одну спеціально замовляв у Західній Україні, ручна робота. Вона найбільше мені подобається. В основному усі білі, я темних не люблю. Одна лишень є бежева", каже Григорій Михайлович.

Зрештою він знайшов вихід із ситуації - вишиту сорочку йому передали з Вінниці. 

Розгубився і нардеп Юрій Македон: він теж залишив свої сорочки у Вінниці. 

"Обидві мої вишиванки у Вінниці. Одну мені мій рідний брат привіз у 2002 році із Тернополя, коли нам навчався. Основне полотно в ній біле, а вишивка жовто-синя -патріотична. Іншу я придбав у вінницькій сувенірній крамниці. Купував спеціально на весілля двоюрідної сестри, яке святкували в українському стилі", розповів Юрій Миколайович.

Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали - фото 1

У сорочці вишитій "білим по білому" у Верховній раді працював сьогодні вінничанин Анатолій Матвієнко. 

Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали - фото 1

Руслан Демчак прийшов у вишиванці, яку йому подарувала бабуся Сяня. Їй 85 років, живе у селі Остапківці Немирівського району.

Іван Мельничук одягнув одну зі своїх чотирьох вишиванок - жовто-блакитну. Появою цієї сорочки в своєму гардеробі нардеп зобов'язаний дружині.  

"Моїм зовнішнім виглядом займається дружина. Вона замовляла цю сорочку. Вишивали наші друзі з нашої батьківщини - славного міста Коломия. В мене вже чотири вишитих сорочки. Слава нашим жінкам! Слава Украіні!!!", каже нардеп.

Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали - фото 1

Іван Спориш ще звечора наготував свою сорочку, каже, що був у ній на першій сесії.

"Ношу вишиванки часто. Загалом у мене їх чотири. Першу придбав років 15 назад. Одну з вишиванок мені дружина вишила. Вона усім повишивала: і доньці, і двом онукам.  Одну у Львові придбав", ділиться Іван Дмитрович.

Геннадій Ткачук обрав улюблену - вишиту червоними та сірими нитками. Вона дорога його серцю через те, що подарована найріднішими - мамою, дружиною та синами.

Як вінницькі нардепи всю ніч вишиванки шукали - фото 3

Сергій Кудлаєнко прийшов у вишиванці, яку купив у вінницької дизайнерки під час проведення одного із благодійних заходів. 

Всю ніч вінницькі нардепи шукали вишиванки - фото 1

А Андрій Тетерук вбрався у вишиванку, яку йому пошили на замовлення.

Всю ніч вінницькі нардепи шукали вишиванки - фото 2

Фото: espreso.tv, vlasno.info, nfront.org.ua, depo.ua.