Водій вінницької маршрутки відібрав документи у дитини-пільговика

Перевізник заступився за водія

Водій маршруту "Мізяківські Хутори - Вінниця" відібрав у сімнадцятирічної Маргарити Попуторовської паспорт і посвідчення дитини з багатодітної сім'ї. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

У безкоштовному проїзді дітям з багатодітної сім'ї Попуторовських відмовляли вже неодноразово.

"Я разом із сестрами Любов'ю (14 років) та Софією (12 років) 7 липня о 8:40 їхав з Мізяківських Хуторів до Вінниці. Перед тим, як сісти в автобус, ми показали водієві посвідчення про багатодітну сім'ю. Він відповів, щоб ми заплатили за проїзд або виходили з автобуса. Ми казали, що маємо право їхати безоплатно. Але він зауважив, що по посвідченню нас не повезе, і поки ми не вийдемо з автобуса, не поїде. Стверджував, що за один рейс може безкоштовно перевозити лише двох учасників АТО", - розповідає Маргарита.

Увесь процес спілкування із водієм дівчата фільмували на телефон. Після того, як малолітні пасажири вкотре повторили, що не вийдуть з автобуса і не будуть платити, водій силоміць відібрав у чотирнадцятирічної Любові посвідчення і поїхав.

Перевізник називає багатодітну сім'ю "кіпішною" і заступається за водія. "Уже третій рік водії мають право перевозити за кошт перевізників лише двох АТОвців та, якщо є, людину з інвалідністю першої групи. Мені відомо про ситуацію, яка сталася із цією сім'єю. Це "кіпішна", бешкетна родина. Вони переїхали до села і хочуть, щоб діти навчалися у вінницькій школі і кожного дня два маршрути їхали безкоштовно. Але хто відшкодує витрати за них?" - каже розповів перевізник В'ячеслав Дармороз.

Нагадаємо, на Вінниччині пасажири захищали п'яного водія, який віз їх у несправній маршрутці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця