ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Візок Кернеса застряг в турнікеті Вінницької міськради

Турнікет довелося розібрати
Depo.
26 травня 2016 17:44
ФОТО: depo.ua
Візок Кернеса застряг в турнікеті Вінницької міськради
Візок Кернеса застряг в турнікеті Вінницької міськради

Як повідомляє кореспондент Depo.Вінниця, візок Харківського міського голови Геннадія Кернеса виявився зашироким для турнікерів та ліфту Вінницької міської ради. 

Сам Кернес каже, що через цей візок він і в Харкові не всюди може потрапити. Однак запевняє, що має ще один - вужчий, тож якщо планує візити у місця з вузькими проїздами, користується тільки ним.

Працівники міськради запевняють, що зазвичай візочники потрапляють на верхні поверхи мерії за допомогою ліфту. Однак габаритний візок Кернеса не змогли заштовхати і у підйомник. Відтак, на другий поверх Вінницької міськради мера Харкова занесли двоє міцних чоловіків.

Міністр соцполітики Андрій Рева наголосив, що проблему непристосованості приміщень до потреб людей з обмеженими функціональними можливостями потрібно буде вирішувати комплексно, на загальнодержавному рівні.

"Коли ми переробляли це приміщення, можна було зробити все, але дуже складно було переробити ліфтову шахту. Однак і це потрібно буде зробити. Коли будемо модернізувати цей офіс, ми звернемо на це увагу. До речі Геннадія Адольфовича несли на руках не лише тут, а й в ОДА. Це наша загальна біда, що люди з особливими потребами не мають доступу до системи послуг, який мають всі інші. Ми це будемо виправляти. Коли будемо створювати "Прозорі офіси" в інших містах, ми уже врахуємо цей недолік, який сьогодні наочно побачили", - наголосив Рева.

Нагадаємо, сьогодні, 26 травня, у Вінниці відбувається виїзна нарада Міністерства соціальної політики, участь в якій беруть міські голови Харкова та Дніпра, а також заступники мерів Києвва та Одеси.

Візок Кернеса застряг в турнікеті Вінницької міськради - фото 1

Візок Кернеса застряг в турнікеті Вінницької міськради - фото 2

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця