ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У міськраді відкрилася фотовиставка про жінок, які надихають воїнів АТО (ФОТО)

Експозиція “Жінки і конфлікт в Україні” перебуватиме два тижні в холі Вінницької міської ради
Depo.
14 липня 2015 10:35
ФОТО: depo.ua
У міськраді відкрилася фотовиставка про жінок, які надихають воїнів АТО (ФОТО)
Світлана Дубина

Вчора, 13 липня, в холі Вінницької міської ради урочисто відкрили фотовиставку "Жінки і конфлікт в Україні", повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua 

До 24 липня експозицію там можуть вільно оглянути всі охочі, а 25 липня її представлять на регіональному Форумі громадянського суспільства, що пройде на Європейській площі Вінниці.  

Виставка була підготовлена Фондом народонаселення ООН в Україні та Українським жіночим фондом у співпраці з Міністерством соціальної політики. Вперше вона демонструвалася у Києві. Тоді її відкривала Марина Порошенко, дружина Президента України та Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка. Потім експозицію продемонстрували в Харкові. Після Вінниці виставка переїде до Сєвєродонецьку (Луганська область), а далі - до Дніпропетровська, Житомира і Добропілля (Донецька область).  

Ініціатором демонстрації в місті над Бугом є інформаційно-просвітницький центр "Вісь". Як розповіла його голова Світлана Дубина, переважно героями фоторобіт є жінки, які надихають і переживають за наших воїнів АТО - дружини, матері, сестри, волонтерки. Хоча деякі фотографії торкаються ще гендерного насильства і прав представниць слабкої статі.

- В основному теми фоторобіт такі. Багато українок чекають із зони АТО повернення своїх чоловіків та хлопців. Хтось із жінок прагне захищати свою Вітчизну, але не можуть потрапити до війська. Тоді вони стають волонтерками. Тисячі мам зараз моляться, щоб їхніх дітей не забрали на війну. Але переважна більшість українських жінок займаються буденними справами і дуже бояться навіть слова "війна", щоб не накликати біди на свій край, - каже Світлана Дубина.   

Серед авторів представлених на виставці робіт є вінничани - Лариса Полулях і Юлія Вотчер. Деякі роботи торкаються діяльності вінницьких жінок-волонтерів.
Більше новин про життя регіону читайте на Вінниця.depo.ua

 

Виставка фото - фото 1Виставка фото - фото 2Виставка фото - фото 3Виставка фото - фото 4Виставка фото - фото 5Виставка фото - фото 6Виставка фото - фото 7Виставка фото - фото 8Виставка фото - фото 9Виставка фото - фото 10Виставка фото - фото 11Виставка фото - фото 12Виставка фото - фото 13