ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана

Вінничани створять арт-об'єкти та проведуть мистецькі заходи в стилі відомого художника-кубіста з Вінниці
Depo.
19 травня 2015 10:07
ФОТО: depo.ua
Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана
Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана

Як повідомляє Вінниця.depo.ua, в середу, 20 травня, у Вінницькому педуніверситеті стартує мистецький проект "VIN.Нова епоха Відродження", який формуватиме сучасний образ Вінниці, як міста зі значним культурним потенціалом. В рамках першого етапу реалізації проекту буде презентована серія колажів "VINNYTSYA", які присвячені відомому художнику-кубісту Натану Альтману та іншим знаковим постатям і локаціям міста.

Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана - фото 1

Авторами серії колажів став арт-дует братів-близнюків Василя та Івана Костенків "Braty". Постери і листівки створено ними на основі емоцій і вражень після знайомства з історією Вінниці, її цікавими місцями ти визначними людьми. Над текстами, історичними довідками й описами до колажів працювали студенти педагогічного вишу. Нині проект доступний в онлайн-версії.

Наступний етап проекту - створення арт-скверу імені Натана Альтмана в історичній частині Вінниці та розробка оригінальної туристичної карти міста. Також в рамках проекту вінницькі митці проілюструють місцеві легенди та казки та проведуть фестиваль сучасного мистецтва.

Ініціаторами проекту виступило творче об'єднання "VIN", а його реалізація стала можливою у партнерстві з педагогічним університетом та Міжнародним фестивалем оповідання "Intermezzo".

Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана - фото 2

Вінницю забрендують в стилі кубіста Натана Альтмана - фото 3