UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вінниця чекає на молодих урбаністів

Urban weekend 2019 проводитиметься на SUN території

Вінниця чекає на молодих урбаністів…

У вересні у Вінниці відбудеться перший Urban weekend 2019. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Вінницької міської ради.

Табір проводитиметься 6-9 вересня на SUN території (колишній санаторій ім. Коцюбинського). На учасників чекають лекції та дискусії на теми: партисипація в урбаністиці, створення публічних просторів, озеленення міст, безбар’єрний простір, обмін досвідом між учасниками табору, воркшоп на тему "Ревіталізація закинутих територій".

Це буде четверта подія, яка розгорнеться на цій території.

 "Найбільш насичена програма буде 7-8 вересня. У мережі фейсбук ми створили подію https://www.facebook.com/events/2390323731249454/ , де можна зареєструватися до 23 серпня. Ми зацікавлені в молодих людях, які мають мотивацію. Нині маємо багато заявок із Вінниці, Києва та інших міст", – каже заступниця директорки КП "Інститут розвитку міст" Вікторія Кравчук

Організатори запрошують на Urban weekend 2019 молодь, яка цікавиться або працює в сфері урбаністики та прагне поспілкуватися з однодумцями. Табір дружній до молодих батьків з дітьми та до людей з інвалідністю.

 "Одна з ідея табору – це професійний нетворкінг серед урбаністів. Табір орієнтований на подальші контакти учасників. Ми б хотіли щоб цей захід був на постійній основі. Учасники поселяться на території, яку потрібно розвивати. Тому одна із ідей – це напрацювання ідей учасників і щодо того, як можна розвивати саме цю територію", – розповів Сергій Яківчук, керівник ГО "U7 Urban Studio".

Організатори розраховують на приїзд близько 30 учасників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook