Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить

До кожного розділу виставки є QR-коди, які дозволяють переглянути фотовідеоматеріали і прослухати аудіозаписи
Depo.
21 грудня 2016 18:20
ФОТО: depo.ua
Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить
Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить

Інтерактивна виставка "Хрещення 966. Біля джерел Польщі", яка відкрилася у Вінницькому краєзнавчому музеї, доступна навіть людям, які не бачать або не чують. Про це повідомляє Depo.Вінниці з посиланням на Gazeta.ua.

Виставка присвячена 1050-й річниці хрещення Польщі. Експозицію створив Музей витоків Польської держави з містечка Гнезно.

"Виставка повністю інтерактивна. Крім того, що ми бачимо на стендах, до кожного розділу є QR-коди. Якщо їх відсканувати планшетом або телефоном, то можна переглянути фото і відеоматеріали, прослухати аудіо на тему виставки. Це зроблено у першу чергу для людей із вадами зору та слуху", - розповів кореспонденту Gazeta.uaгромадський активіст Юрій Войціцький.

Експозиція розповідає про запровадження християнства в Польщі.

"Запровадив християнство західного обряду король Мешко І у тодішній столиці Гнезно. Він прийняв пропозицію послів з Ватикану, які прийшли через Чехію", - додає Юрій.

Виставка діятиме до кінця січня 2017 року.

Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 1Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 2Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 3Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 4Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 5Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 6Вінницьку виставку про хрещення Польщі можуть "подивитися" навіть ті, хто не бачить - фото 7

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця