UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Вінницькому військовому лікарю вручили медичний “Оскар”

Відзнака за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я

Вінницькому військовому лікарю вручили м…

Підполковник медичної служби Вадим Бабій, старший ординатор відділення невідкладної медичної допомоги Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, щот у Вінниці, отримав медичний "Оскар" у номінації "За досягнення у міжнародному співробітництві в охороні здоров’я. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "Армія.інформ".

Кандидатуру Бабія на почесну медичну нагороду висунули від Громадської організації "Українська асоціація військової медицини".

"Цей офіцер постійно бере участь у різних наукових конференціях і семінарах як в Україні, так і за кордоном. Практичні результати його навчання є потужними. Він співавтор Положення про аеромедичну евакуацію у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону. На сьогодні це єдиний посібник в Україні, який детально описує процедуру аеромедичної евакуації та клінічні особливості транспортування пацієнтів у критичних станах. Також офіцер входить до складу робочої групи ГВМУ з розробки проєкту Положення з аеромедичної евакуації в Збройних Силах України. Є співрозробником модуля аеромедичної евакуації для пацієнтів у критичних станах. Тож усі здобуті знання й бойовий досвід офіцер застосовує для поліпшення системи аеромедичної евакуації поранених військовослужбовців", – розповів голова Регіональної ради цієї громадської організації у Вінницькій області, доктор медичних наук, професор кафедри хірургії УВМА Андрій Верба.

Додамо, що відзнака за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона" є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість й духовний розвиток українського народу та держави в цілому, спрямована на збереження та зміцнення здоров’я жителів України, виховує толерантне ставлення один до одного та надихає на нові можливості. Присуджується відзнака з 2009 року. Запроваджена Міністерством охорони здоров’я, відзнака "Хрест Пантелеймона Цілителя" була погоджена та благословенна Предстоятелями трьох найбільших християнських Церков України. З часу заснування Відзнаки було нагороджено понад 20 видатних вчених, лікарів, громадських та благодійних діячів, представників духовенства.

Нагадаємо, вінничанці вручили нагороду в Залі Королеви Єлизавети.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"