Скандальний нардеп Тетерук претендує на медаль за заслуги перед країною

Нардепи пробачили Тетеруку інцидент з "пляшкою" і збираються нагородити його "за заслуги у становленні незалежної України..."
Depo.
29 липня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Скандальний нардеп Тетерук претендує на медаль за заслуги перед країною
Скандальний нардеп Тетерук претендує на медаль за заслуги перед країною

Командир батальйону "Миротворець", який брав участь в "Іловайському котлі", вінницький нардеп Андрій Тетерук може отримати ювілейну медаль "25 років незалежності". Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на UA1.

Кабінет Міністрів за поданням Верховної Ради запропонував президентові удостоїти такої нагороди 14 нардепів-учасників АТО. Серед них і фігурант скандалу з побиттям Олеусандри Кужель, вінничанин Андрій Тетерук. 

Додамо, що нагорода призначається за "значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу".

Вінницькому нардепу вручать медаль за заслуги перед країною - фото 1

Нагадаємо, що торік нардеп від "Народного фронту" Андрій Тетерук вдарив пляшкою по голові свою колежанку з "Батьківщини" Олександру Кужель. 

Читайте також: Вінницький нардеп Тетерук "триматиме зв'язок" із космосом

Більше новин Вінниці та обл