Вінницького атовця, якого засудили за бійку з мажором, залишили в СІЗО

Санчесу так і не змінили міру запобіжного заходу, хоча адвокати доводили, що хлопця тримають під вартою незаконно

Атовця Андрія Сорвіру з позивним Санчес, якого сім років тому засудили до п'яти років позбавлення волі за бійку з місцевим "мажором", залишили під вартою, повідомляє Depo.Вінниця

Сьогодні, 27 січня, Вінницький міський суд розглядав клопотання захисників атовця про зміну запобіжного заходу. Суддя Юрій Ковбаса залишив Сорвіру під вартою, однак адвокати хлопця доводиди, що це - незаконно. 

"Його затримали на виконання вироку суду, що вступив в законну силу. Але на даний час вирок суду в законну силу не вступив, тому підстав для його затримання не було. А прогнозувати, коли він вступить - неможливо. Це може бути рік, два. І весь цей час людина знаходитиметься в неволі", - доводила позицію захисників адвокат Тетяна Дмитришина. 

Інший захисник "Санчеса" Валерій Шалагінов наголосив на тому, що наразі незрозуміло, в якому процесуальному статусі перебуває Сорвіра. Оскільки його вину ще не довели, він - підозрюваний і має право бути на свободі. 

Прокурор зі своєї сторони прохання захисників заперечив повністю, посилаючись на те, що будучи на підписці про невиїзд, Сорвіра її порушив. Як розповів сам Санчес "порушенням" вважається його поїздка в зону АТО. 

Батько хлопця Ігор Сорвіра все засідання сидів прямо біля огорожі, за якою тримали сина, та перемовлявся з ним впівголоса. Ще перед початком засідання він розповів, що з батьками потерпілого хлопця хотіли поговорити. Проте, вони на жоден контакт іти не бажають. Під час переви у засіданні, коли суддя пішов до нарадчої кімнати, до Санчеса підходили друзі, висловлювлювали йому свою підтримку. 

Санчес каже, що в СІЗО з ним поводяться добре. Там він має можливість читати книги. Щодо бійки, то шкодує хіба про те, що на той час йому не вистачило певних знань і розуміння, щоб уникнути такої ситуації. 

Нагадаємо, Андрія Сорвіру у вересні минулого року засудили до п'яти років позбавлення волі за вуличну бійку, яка сталась сім років тому. Тоді він побився з місцевим "мажором" - племінником директора м'ясокомбінату "Іванівські ковбаси". Відтоді Сорвіра пройшов через десятки судових слухань - опоненти у тій бійці звинуватили його у завданні тяжких тілесних ушкоджень і груповому нападі із застосуванням зброї (зброєю вважають розбиту пляшку, хоча відбитків пальців на ній не знайшли).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця

Мітки: #суд