Вінницький військкомат розшукує 23 дезертирів

Військовий комісар просить родичів утікачів допомогти в розшуку
Depo.
15 листопада 2016 12:55
ФОТО: depo.ua
Вінницький військкомат розшукує 23 дезертирів
Вінницький військкомат розшукує 23 дезертирів

Військові комісаріати Вінницької області і Вінницький зональний відділ військової служби правопорядку Збройних Сил України розшукують військовослужбовців, які самовільно залишили військові підрозділи. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "33-й канал".

У розшуку 23 солдати-строковики: Толкачов Ігор з Барського, Діхтяренко Валентин та Баланюк Олег з Бершадського, Нарожний Сергій, Боднюк Леонід та Євгеній Кифенко з Іллінецького, Кравчук Віталій, Жаленко Віталій, Меліховський Володимир, Папшоя Віталій з Крижопільського, Тарасюк Василь з Літинського, Сауляк Іван, Гулько Руслан з Могилів-Подільського, Мельничук Юрій, Юзвак Юрій з Мурованокуриловецького, Корінний Валентин, Яківчук Олег з Немирівського, Стаднік Степан з Піщанського, Олійниченко Василь з Теплицького, Ткаченко Анатолій з Тростянецького, Флентюк Денис, Уманський Олександр з Шаргородського, Жереб Леонід з Ямпільського районів. Ще майже 20 порушників виявлені, матеріали щодо них передані до правоохоронних органів. 

Обласний військовий комісар, полковник Олександр Вінницький просить рідних та знайомих повідомити місця перебування втікачів, сподіваючись на громадянську позицію кожного.

"Серед порушників є такі, які самостійно звернулись до військових комісаріатів. Однак самосвідомість для ряду військовиків залишає бажати кращого, окремі "військовики" продовжують переховуватись створюючи проблеми для себе, своїх рідних та суспільства в цілому. Сьогодні ми звертаємось до окремих із них, які відносяться до осіб, що самовільно залишили свої військові підрозділи – ХЛОПЦІ, не псуйте свою долю – будьте гідними чоловіками", – сказав Вінницький.

 

Читайте також: Вінницьких юнаків викликають до військкомату

Більше новин Вінниці та області читайте на