Вінницький суд отримав ще 5 мільйонів на ремонт "Савою"

На першому поверсі будівлі діятиме музей
Depo.
8 вересня 2016 11:54
ФОТО: depo.ua
Вінницький суд отримав ще 5 мільйонів на ремонт "Савою"
Вінницький суд отримав ще 5 мільйонів на ремонт "Савою"

Вінницький апеляційний адміністративний суд отримав з бюджету ще близько 5 млн грн реконструкція готелю "Савой", у приміщенні якого працюватиме після завершення ремонту. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Vlasno.info.

Як повідомив директор ТОВ МУР Ігор Козловський, за умови своєчасного фінансування, масштабну реконструкцію можливо завершити за один рік.

"Спочатку кошторисна вартість робіт складала 29 млн грн., однак тепер чекаємо на перерахунок суми, яка може зрости удвічі, бо лише ціни на будівельні матеріали за останні два роки виросли на 30 %", - додав директор ТОВ МУР.

Ремонтні роботи відбуватимуться усередині приміщенні, тому погодні умови на них не впливатимуть. 

За словами керівника апарату суду Інни Грищук, увесь суддівський корпус переїде з приміщення на вулиці Брацлавській у центр міста.

"Символічно розмістити у цій будівлі саме суд, оскільки споруда зберігає історію засідань першого уряду Української народної республіки. На першому поверсі планується відкрити музей, експонати якого розповідатимуть про історію "Савою" в контексті історії міста", - повідомила Інна Грищук.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця