Вінницький рятувальник отримав державну нагороду за гасіння пожежі у Чорнобильській зоні відчуження
Президент України Володимир Зеленський нагородив державними нагородами бійців ДСНС, які брали участь у ліквідації масштабної лісової пожежі у Чорнобильській зоні відчуження
- Вінниця
-
27 квітня 2020 15:52

Державну нагороду з рук президента отримав офіцер з Вінниччини Андрій Бабкін. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на пресслужбу Головного управління ДСНС України у Вінницькій області.
Зеленський зустрівся з працівниками ДСНС України, які брали участь у гасінні масштабної лісової пожежі в Чорнобильській зоні відчуження і вручив 22 державні нагороди. Серед інших державну нагороду отримав і офіцер з Вінниччини, заступник начальника управління – начальник відділу реагування на НС полковник служби цивільного захисту Андрій Бабкін.
Перед цим Володимир Зеленський облетів на гелікоптері ділянку, яка постраждала внаслідок пожежі. "Ми вам вдячні за вашу велику роботу. Зараз на висоті, з гвинтокрила, ми побачили справжній результат вашої праці. Ви для нас – герої", – сказав президент.
Нагадаємо, що вінницькі рятувальники врятували 33-річного чоловіка з палаючого будинку.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 07:18"УЗ" змінює маршрути деяких приміських поїздів (СПИСОК)
- 12:58Як вибрати холодильник за розміром кухні Актуально
- 13:47Набори Лего 18+ Актуально
- 18:05 Частину працівників ТЦК мобілізують на фронт, - Генштаб
- 09:58Кіберполіція попереджає про нову шахрайську схему з банківськими застосунками
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 21:21Іноземець вчиняв диверсії на об’єктах Укрзалізниці у Вінницькій та Чернівецькій областях ФОТО
- 17:14На Вінничиині посадовець військової частини незаконно оформив "бойові" виплати на ₴4,8 млн
- 19:27На Вінниччині сталася ДТП з автобусом: багато постраждалих
- 13:28ДТП з маршруткою на Вінниччині: Троє загиблих та 8 травмованих ФОТО
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 12:27Вінничанин в цистерні з олією намагався потрапити за кордон (ФОТО) ФОТО
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 22:55Посадовці Сил логістики ЗСУ та керівники комерційних структур на Вінничині наживалися на закупівлях ФОТО
- 11:26На кордоні з Молдовою зупинили таксі, яке перевозило ухилянтів
- 10:33 СБУ затримала трьох агентів РФ, що готували серію терактів у Вінниці ФОТО
- 14:16 Правоохоронці затримали 13 паліїв, які діяли на замовлення російських спецслужб: серед них мати та 16-річний син ФОТО
- 20:20Депутатка, адвокат та місцевий мешканець на Вінниччині підбурювали вдову загиблого воїна до надання хабаря за демобілізацію сина ФОТО