Вінницькій мерії перекрили електроенергію, незважаючи на ухвалу суду
Не дотримуючись відповідної процедури, ТОВ "Енера Вінниця" на 25% підвищила вартість кіловат-години, а . в міськраді відмовилися сплачувати за "новим" тарифом
- Вінниця
-
1 вересня 2019 14:22

Увечері 30 серпня у "ручному" режимі у ТОВ "Енера Вінниця" вимкнули електропостачання будівлі Вінницької міськради. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на "На Парижі".
На такий крок енергетики пішли через те, що влада відмовилася без тендерної процедури сплачувати за світло на чверть більше, ніж раніше. У ситуацію мають втрутитися правоохоронні органи.
Світла в адмінбудівлі не стало наприкінці робочого дня. Більшість працівників змушені були піти раніше з роботи, оскільки про швидке відновлення енергопостачання не йшлося.
Як з’ясувалося, не дотримуючись відповідної процедури, ТОВ "Енера Вінниця" підвищила на 25% вартість кіловат-години. У міськраді відмовилися сплачувати за "новим" тарифом, адже згідно законодавства, без проведення тендеру вартість послуги можна піднімати лише у межах 10%.
Міськрада звернулася до суду. За ухвалою Вінницького міськсуду, ТОВ "Енера Вінниця" заборонили відключати від електропостачання об’єкти органу самоврядування до з’ясування обставин по суті, проте енергетики знехтували ухвалою.
"Зважаючи на ці обставини, ми з відповідною заявою звернулися до поліції. Є факт зневаги до суду", - зазначила заступниця міського голови Вінниці Галина Якубович.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Вінниця
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 16:41Купити футболку adidas — рішення, яке приймається легко! Інновації
- 09:20"УЗ" запустить додаткові потяги з Києві до Львова та Вінниці
- 09:07Неподалік кордону з Молдовою затримали трьох чоловіків, що планували переплисти Дністер
- 12:12Укрзалізниця призначила додаткові потяги до Франківська, Кривого Рогу, Вінниці та Чернігова
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 22:43Українцям обіцяють якісний зв’язок на автошляхах і в селах
- 17:33Била, принижувала та вчиняла психологічне насильство: На Вінниччині судитимуть матір, яка систематично знущалася з 9-річної доньки
- 10:44 У Вінниці вночі стався конфлікт з ТЦК - поліція дотепер зʼясовує ситуацію
- 20:31Негода накрила Україну: Які регіони постраждали найбільше (ВІДЕО) Відео
- 18:36"Укрзалізниця" запускає нові маршрути з серпня
- 09:41В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні в серпні
- 23:53Україна домовилася про обмін 1200 полонених, - Зеленський
- 14:48"Гроші ходять за вчителем": у МОН пояснили, як змінився підхід до підвищення кваліфікації педагогів
- 11:31Ці моделі iPhone користувачі люблять найбільше Актуально