Вінницький лісник завдав шкоди довкіллю на 200 тис. грн.

Відповідно до чинного законодавства, ліснику загрожують штрафні санкції в розмірі 1700 гривень або позбавлення волі на строк до трьох років
Depo.
22 липня 2016 12:57
ФОТО: depo.ua
Вінницький лісник завдав шкоди довкіллю на 200 тис. грн.
Вінницький лісник завдав шкоди довкіллю на 200 тис. грн.

Рядовий лісник вінницького ДП "Барський райагролісгосп" з початку 2016 року, користуючись посадою, без будь-якої дозвільної документації, найняв людей для вирубки лісу, а незаконно добуту деревину продавав. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області. 

Повідомляється, що в ході досудового розслідування було встановлено, що своїми незаконними діями працівник агролісу завдав шкоди довкіллю на суму близько 200 тисяч гривень.

Жмеринська місцева прокуратура подала до Барського районного суду обвинувальний акт щодо обвинуваченого лісника за ознаками кримінальних правопорушень - ч. 1 ст. 191 КК України (розтрата або привласнення чужого майна), ст. 246 КК України (незаконна рубка лісу).

Щоправда лісникові загрожують лише штрафні санкції в розмірі 1700 гривень або позбавлення волі на строк до трьох років. Тому прокуратура наполягає на тому, щоб "Барський Райагроліс" пред'явив ліснику позов про відшкодування шкоди навколишньому середовищу.