ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вінницький художник подарував півсотні картин "Брестській фортеці-герою"

Полотна Аркадія Павлюка, створені в середині 60-х років минулого століття, зображають героїчні сторінки оборони Брестської фортеці в часи Другої світової війни
Depo.
6 травня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua
Вінницький художник подарував півсотні картин "Брестській фортеці-герою"
Вінницький художник подарував півсотні картин "Брестській фортеці-герою"

Вінницький художник Аркадій Павлюк подарував Державній установі "Меморіальний комплекс "Брестська фортеця-герой", що в Республіці Білорусь, 48 своїх картин. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Колекція містить роботи, тематика яких напряму пов'язана із захистом білоруської землі від фашистських окупантів, а також серію портретів учасників цих подій та пейзажні фрагменти об’єктів самої фортеці.

"Над картинами я працював влітку 65-66 роках . Тоді мені вдалося намалювати портрети учасників тих подій та вдів захисників, адже на початку червня у Білорусь на річницю початку війни з'їжджалося чимало ветеранів. Також на полотнах зобразив фортецю і всі її частини, де відбувалися бої і собор фортеці", - розповів художник.

Вінницький художник подарував півсотні картин “Брестській фортеці-герою” - фото 1

Вінницький художник подарував півсотні картин “Брестській фортеці-герою” - фото 2

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Білорусь в Україні Валентин Величко подякував вінницькому митцю та пообіцяв, що його картини займуть достойне місце в музейному зібрання Меморіального комплексу.

"Живіть довго та приносьте радість людям. Ви людина епохи і важко з кимось порівняти ваш талант і заслуги, тому від імені нашої країни хочу подякувати вам . Ваші роботи це надбання всього народу", - зазначив Величко.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця