Вінницький "ходун" повернувся з Кубка Європи

Вінничанин, в складі збірної команди України, виборов третє загальнокомандне місце та 14-е місце в особистому заліку

Вінницький "ходун" повернувся з Кубка Єв…

Як повідомляє кореспондент Вінниця.depo.ua41-річний вінницький спортсмен Андрій Ковенко повернувся з Кубка Європи зі спортивної ходьби, який проходив в Іспанії.

За його словами, спершу європейські змагання мали відбуватись в Івано-Франківську. Але через непросту ситуацію в Україні Європейська федерація легкої атлетики вирішила перенести захід в м. Мурсія (Іспанія).

Андрій Ковенко каже, що українська команда приїхала в ранзі одного з фаворитів змагань. Адже за два роки українці вибороли друге місце на Кубку Європи та виграли командний Кубок світу. В Іспанії українцям вдалося вчергове підтвердити свій високий клас. Збірна України разом з Андрієм Ковенком посіла третє загальнокомандне місце. Попереду - збірні Німеччини і Росії.

В особистому заліку Андрій Ковенко посів 14-е місце.
- Хотілося б мати кращий результат, адже на минулому Кубку Європи я був 11-м, на чемпіонаті Європи - 7-м, - коментує Андрій Ковенко. - На мій результат вплинула іспанська спека - плюс 29 градусів. Я сподівався, що в другій половині дистанції температура зменшиться, а вона навпаки - виросла. Фінішувати довелося за температури плюс 34.

Нагадаємо, що віннчанин Андрій Ковенко - учасник Олімпійських ігор, неодноразовий призер європейських і всесвітніх змагань, майстер спорту міжнародного класу.