Вінницький гуморист отримав премію імені Руданського

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 10 претендентів
Depo.
22 грудня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua
Вінницький гуморист отримав премію імені Руданського
Вінницький гуморист отримав премію імені Руданського

У вівторок, 22 грудня, в приміщенні обласної державної адміністрації, журі, шляхом таємного голосування, обрало лауреатом літературно-мистецької премії імені Степана Руданського письменника – гумориста з Калинівського району Вінницької області Олексія Бойко, повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

До склажу журі увійшли члени Національної спілки письменників України Ніна Гнатюк, Михайло Каменюк, Леонід Куций (секретар журі), начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський та директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк.

Дипломантом Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського 2015 року було названо колектив авторів книги «І знов я живий світ оглядую» на чолі з Раїсою Павленко – генеральним директором Національної наукової медичної бібліотеки України.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 10 номінантів із Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Рівненщини, Чернігівщини та інших міст. У 2005 році премія набула статусу державної, і з тих пір її лауреатами та дипломантами стали понад 30 письменників і науковців з різних куточків України. 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця