Вінницький Дід Мороз поїде до сиріт в сіру зону АТО

До Нового року Олександр Шемет повернеться до вінницьких дітей
Depo.
6 грудня 2016 09:18
ФОТО: depo.ua
Вінницький Дід Мороз поїде до сиріт в сіру зону АТО
Вінницький Дід Мороз поїде до сиріт в сіру зону АТО

З 15 по 25 грудня головний український Дід Мороз – вінничанин Олександр Шемет разом з мистецькою сотнею "Гайдамаки" та вінницькими волонтерами відвідає всі дитячі будинки сірої зони АТО. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Вінниця.info.

Гості повезуть дітям подарунки і влаштують новорічні концерти.

"Півтисячі подарунків вже підготувала китайська діаспора з міста Гуанчжоу. Це дуже класні іграшки. А загалом, маємо об’їхати 12 дитячих будинків на Луганщини. І не просто роздати подаруночки, а поспілкуватися з дітками, створити для них святкову атмосферу. З нами також їдуть артисти Алла Мигай, з Хмельницького Віктор Шайда та Марина Українець. Крім дитячих будинків завітаємо у села Перемога та Трьохізбенка. Проведемо концерт для маленьких жителів, які там залишилися жити", - розповідає Олександр Попов, волонтер та організатор акції.

Вінничанин Олександр Шемет, який виконуватиме головну новорічну роль, знає, що його чекатимуть і вінницькі діти.

"Якраз маю встигнути до новорічних свят повернутися у Вінницю. А до того, як ми поїдемо на Луганщину, домовляємося з колективами, щоб встигнути напекти чим більше печива у формі ялинки. Бо отримати подарунок повинен кожен. Військових ми також попередили, щоб вчили віршики. Вони будуть мені їх розповідати", - каже Олександр Шемет.

Волонтери запрошують усіх охочих взяти участь у зборі новорічного вантажу. Телефони для зв’язку: 093 066 7696, 067 430 4629.

"Крім того, ми можемо передавати подарунки адресно, як особисті посилки. З рук у руки", - додав один з організаторів акції Андрій Нечипорук.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах