Вінницький астропсихолог розповів як, де і з ким варто зустріти 2016 рік

Чи обов’язково зустрічати Новий рік у червоному та кому насправді пощастить у 2016 році
Depo.
31 грудня 2015 15:30
ФОТО: depo.ua
Вінницький астропсихолог розповів як, де і з ким варто зустріти 2016 рік
Вінницький астропсихолог розповів як, де і з ким варто зустріти 2016 рік

Допоки українки блукають магазинами у пошуках червоного вбрання для зустрічі Нового року, як радить чимало гороскопів на рік Вогняної Мавпи, журналіст Depo.Вінниця поспілкувалася із представницею західної школи астрології – астропсихологом Наталією Владимировою, яка розповіла, від чого ж насправді залежить фортуна у 2016 році.

Як зустрічати 2016 рік?

Новий рік - чудова можливість все змінити на краще, важлива точка відліку. Якщо ми хочемо позитивних змін, то в якому б емоційному стані не знаходились - просто мусимо привести себе до ладу внутрішньо, провести гігієну почуттів, позбавитися негативних спогадів. Тут я взагалі можу дати пораду як психолог: запишіть на аркуші паперу перелік усього, за що вдячні року, який минає. Навіть уроки життя – привід для вдячності. Після опівночі проведіть такий самий ритуал, але вже напишіть плани на прийдешній рік – цей досить відомий ритуал за рахунок надзвичайно високо енергетичного заряду ночі надає мислеформі величезного потенціалу для здійснення. Безліч людей в цей час не сплять, всі сподіваються на краще – енергетика шалена. Це справді магічний обряд. Головне – не пити надміру, адже ми в такому стані даремно втрачаємо енергію.

В чому зустрічати?

Даним питанням маніпулюють багато астрологів. Але це фахівці, які спеціалізуються на так-би мовити розважальній астрології. Тому що на Далекому Сході кожного року зустрічають новоріччя в червоному. А у нас це колір-2016. Якщо вам дуже кортить – без проблем, можна вигадати будь-який ритуал, але ніякого фундаменту він під собою не має. Наш внутрішній стан набагато важливіший за колір сукні чи перелік страв на столі. Взагалі, за східним календарем рік Вогняної Мавпи приходить 8 лютого о 16:40 за київським часом, тому деталі вашого зовнішнього вигляду в ніч з 31 на 1 – тим паче не важливі. Благодатність, щирість, доброта , чесність – притягують хороші події. Якщо погане серце, ти його ніяким вбранням не замаскуєш - нагорі нікого не обманеш.

З ким зустрічати?

Зустрічати потрібно з приємними людьми – тут я вас не здивую. Але варто бути дуже обережними із побажаннями. За законами тонкого світу, коли ми щось бажаємо, ми ділимося. Якщо у вас дуже багато щастя, здоров’я, удачі, то будь ласка. Дуже мудро вчиняють на Кавказі, коли виголошують тости, адже бажають за допомогою порівнянь: здоров’я, як у буйвола, пильного ока, як в орла, кохання, як у лебедів – вони зичуть щиро, але свого не віддають. У всьому є сенс. Це не пов’язано з астрологією, але ми дійсно віддаємо лише те, що є у нас. Якщо у компанії присутні незнайомці, то ви взагалі віддаєте невідомій людині частинку свого добробуту – чи готові ви дарувати блага? Особливо обережними потрібно бути у компаніях, в яких присутні неприємні для вас люди - можна підчепити вірус невдач. Хочете увійти у течію благодаті, наприклад, прагнете створити родину, тоді шукайте відповідне товариство - щасливе подружжя.

Якщо зустрічаєте свято наодинці з самим собою – це навіть на краще, адже сила ритуалу, про який я говорила, буде сильнішою за рахунок повної концентрації на ньому – ніхто не відволікатиме. І подумайте, чому життя дає вам саме такий урок зараз.

Яким буде початок року для Вінниці та вінничан?

Першого січня згідно натальної карти міста буде дуже вдалий день. Місяць перебуватиме у 12 домі у поєднанні з Юпітером. Юпітер – це планета щастя, розширення, соціальна планета, а Місяць відповідає за силу народу. В астрології за Луною визначають, як буде почувати себе населення. Тому я можу запевнити,що народу буде непогано від такого тандему.

Щодо перспектив на рік, то можна говорити про збільшення чисельності населення у місті. У нашої Вінниці змінюється енергетика, стає більше руху і швидкостей. Якщо ми ставатимемо активнішими, то місто підтримає. Нині успіх приходить до людей, які рухаються уперед, але не тільки заради себе, а й для інших. Мавпа взагалі створіння, яке здатне пристосовуватись, артистичне, з почуттям гумору і мудре. Тому ці якості також будуть доречними у 2016 році.

Якщо говорити про Україну, то можливі, певні перипетії у першому кварталі року. Не можу сказати, чого саме вони стосуватимуться, але імовірний період особливої нестабільності в зазначений час.

Взагалі ми живемо у час змін світового укладу, який триватиме орієнтовно до 2025 року. Зараз ми переживаємо кризу, але до цього варто ставитися спокійно. Ваше щастя вас не омине за будь – яких обставин, якщо ви живете по-совісті.

Якими будуть народжені у 2016 році діти?

Нині дуже цікавий період – приходить багато людей світла, тобто чисті душі, які покликані трансформувати нашу реальність. За різними даними вже розпочалася або скоро почнеться епоха Водолія, якій властиво дарувати світу місіонерів. Варто бути дуже уважним до дітей.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця