Вінницьким учасникам АТО та їхнім дітям обіцяють повернути кошти за навчання

Щоправда поки що грошей в бюджеті на ці потреби не передбачено
Depo.
25 вересня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua

Під час чергового сесійного засідання Вінницька обласна рада затвердила Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсації виплати за навчання учасників АТО та їхніх дітей. Про це повідомляє кореспондент Depo.Вінниця.

Як розповіла заступник директора Департаменту соціальної і молодіжної політики ОДА Людмила Каратаєва, затверджено лише порядок таких виплат, кошти для яких в бюджеті, поки що, не передбачені. Однак вже на наступну сесію для затвердження винесуть списки тих, кому належить компенсація. За попередніми розрахунками планується виділити 991 тисячу 650 гривень.

"Учасниками програми можуть стати люди, які приймали участь в АТО, а також діти учасників АТО. Поки що це 191 особа, з них 118 – студенти вищих навчальних закладах, інші навчаються у технікумах і коледжах. Наразі розглядамо можливість компенсації з обласного бюджету за вартість навчання лише за другий семестр навчального року 2015-2016 років. Нам потрібно надавати довідки про те, скільки вони сплатили і ми, на підставі цих довідок, їм надамо компенсацію: кому 10 тисяч, кому дві – відповідно до того, скільки вони заплатили", - розповіла Людмила Каратаєва.

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця