Вінницьким студентам не хочуть дати "потрійного" пільгового проїзного

Чиновники вирішили, що студентам досить проїзного на два види транспорту
Depo.
10 жовтня 2016 09:49
ФОТО: depo.ua
Вінницьким студентам не хочуть дати "потрійного" пільгового проїзного
Вінницьким студентам не хочуть дати "потрійного" пільгового проїзного

Студенти вищих навчальних закладів Вінниці написали петицію до міської влади з проханням створити пільговий проїзний на три види міського транспорту: трамвай, тролейбус та автобусы, але отримали відмову. Про це повідомляє Depo.Вінниця з посиланням на Єдину систему місцевих петицій.

"На сьогоднішній день проїзний квиток на три види транспорту існує лише для громадян, ми, студентською громадою м. Вінниці, просимо створити проїзний квиток на три види транспорту для студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів денної форми навчання", - просили студенти у петиції.

Їм відповіли, що і департаменті енергетики, транспорту та зв’язку міської ради і в Вінницькій транспортній компанії це питання вивчали, але дійшли висновку, що студентам досить пільгових проїзних на два види транспорту.

"На сьогоднішній день існуючі види місячних проїзних квитків дають змогу значно заощадити витрати на проїзд в громадському транспорті міста Вінниці та забезпечують в повному обсязі потреби в перевезенні студентів та учнів навчальних закладів. Запровадження місячного проїзного квитка на три види громадського транспорту для студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів, в даний час не планується", – йдеться у відповіді на петицію.

 

Більше новин Вінниці та області читайте на Depo.Вінниця

Підписуйтесь на оновлення Depo.Вінниця в соцмережах